Profesionalus renginių įgarsinimas ir apšvietimas

Per dešimt savo gyvavimo metų galime pasigirti įgarsinę bei apšvietę ne vieną šimtą įvairiausių renginių. Ilgametė patirtis leidžia tai atlikti itin profesionaliai ir už patrauklią kainą. Renginiuose naudojame tik profesionalią įgarsinimo bei apšvietimo įrangą, turime ir apsaugą nuo lietaus, scenas, pakylas, elektros generatorius. Savo klientams patariame ir patalpų įgarsinimo klausimais, pasiūlome ir nestandartinių bei išskirtinių sprendimų.

Puikiai suprantame, kad kiekvienas renginys yra unikalus. Įgarsindami kiekvieną renginį atsižvelgiame į specifinius klientų norus ir poreikius, patalpų charakteristikas, kiekvieną projektą vertiname individualiai, randame patį optimaliausią variantą ir tikrai už prieinamą kainą.

Retas šiuolaikinis renginys apsieina be profesionalaus apšvietimo. Tinkamai parinktas ir suderintas apšvietimas renginiui suteikia išskirtinumo, jaukumo, paryškina norimas detales, pagyvina nuotraukas, padaro šventę nepakartojama bei įsimintiną.

Renginiams apšviesti turime galybę profesionalios apšvietimo įrangos: tai prožektoriai, įvairių spalvų lazeriai, dūmų generatoriai, judančios "galvos". Taip pat siūlome ir kompiuterinį šviesų valdymą bei savo darbą išmanančių apšvietėjų paslaugas.

Esant geram apšvietimui - net muzika skamba kitaip!

Rengiate vestuves ar jubiliejų? Darote produkto pristatymą prekybos centre? Atidarote naujas patalpas? Rengiate įmonės vakarėlį? Patikėkite visus rūpesčius mums, pažadame - liksite patenkinti visu 100 proc.!
 

Addresas

Ofisas: Dzūkų g. 1-39, 02161 Vilnius

Sandėlys: Dzūkų g. 1, Vilnius

Kontaktai

Internete: www.garsonuoma.lt

Tel./faks.: +370 5 2643499

Mob.: +370 677 00593, +370 606 33388